SOLN

​​​​​​​به دنبال خداوند ، در هیچ جایی جز درون خود نگردید !

secret – و خداوند اين چنين پلسخ ميدهد به تو Showing 1-42 of 42

هر فكري كه درباره ي(فقدان)چيزي در ذهن شما جاي دارد؛چيزي در ذهن شما جاي دارد. … خداوند هيچ گاه نميگويد(نه تو نميتوني ثروت رو تجربه كني)بلكه ميگويد(بيا و همه چيز را تجربه كن) … گوييي از پيش به تمام خواسته هايتان جامه ي عمل پوشانده شده است و نبايد جز اين باشد. … من یک انسداد قلبی درجه اول و زمزمه هایی(در باره بیماری درون خود) داشتم.

انسان کامل در اندیشه مطهری – پرتال جامع علوم انسانی

در حالی که مکاتب جدید به‏رغم اختلافاتی که دارند، انسان محوری ‏[به جای خدا محوری] و اومانیسم … امّا از نظر شخصیتی و انسانیت در بدو تولّد هیچ‏گونه فعلیتی ندارد و تنهااستعداد و … جز با حرکت ارادی و آگاهانه و همراه با مشقت و جهاد خود انسان‏اشباع نگردیده و به … همه قبول دارند که انسان به دنبال کمال و هدف نهایی می‏باشد که این هدف، با همه موجودات …

بررسی و تبیین مفهوم «انسان متعالی» از منظر قرآن کریم

با دقّت در آیات قرآن کریم چنین دریافت می‌شود که انسان به عنوان «احسن … در قرن نوزدهم و پس از آن به دنبال پیشرفت سریع علوم مختلف، معرفت انسان به خود دچار نوعی هرج ومرج … 1ـ خداوند متعال دربارة آفرینش هیچ موجودی جز انسان، اعلام قبلی نفرموده است و امر … این امر وجود فطرت الهی ودیعه نهاده در درون انسان است که دائماً رو به سوی معبود دارد.

‫دنیای انسان دنیای خلق اندیشه های اوست … | Facebook‬

دنبال آن می آید

دین و زندگی)3 – پایگاه کتاب های درسی

2ــ ترجمهٔ آیاتی که در مقابل صفحهٔ قرائت و قبل از شروع درس آمده، جزء محتوای آموزشی … به خدا و پیامبر او ایمان آورید و از آنچه شما را در ]استفاده از[ آن، جانشین. ] … خداوند که در آیهٔ 16 سوره رعد بیان شده، به معنای آن است كه جای خالی برای غیر باقی … آشکار و بديهی می باشند که هرکس بدون نیاز به هیچ دلیل و واسطه ای در درون خود به … حرام نگردیم.

چرا توصیه شده که نباید فکر کنیم خدا کیست … – پاسخ به …

فکر نکند، که اصلاً به هیچ معرفی دست نمی‌یابد و خدا شناس نمی‌گردد. … که اگر خدا در جایی باشد، لازم می‌آید که محدود به حدّ باشد و خدای محدود دیگر خدا … و فکر کنید که خدا خود خالق زمان و مکان است، پس خود محاط خلقش قرار نمی‌گیرد. … لذا فرمودند به دنبال شناخت ذات خداوند متعال مروید، چون به نتیجه‌ای … نزنید، تا دور نگردید.

س: دلیلی محکم و بسیار منطقی بر وجود خالق … – پاسخ به شبهه

شبهه»: گشتن به دنبال «خدا» در دورن عالم هستی به همان اندازه خطا و موجب غفلت، انحراف … لذا فرمود هیچ گاه از نظریه پیروی نکنید، تابع گمان دیگران نگردید، چرا که … که شما را غنی کند نیست و پیروی از آن جز گمراهی و سرگردانی و به دنبال وهم و خیال … بشر به درون خود که می‌نگرد، متوجه می‌شود که چه بخواهد و چه نخواهد، عاشق کمال است.

عظمت خدای درون ، راز خوشبختی و قدرت – مدد مولا

هرگاه می خواهی به دنبال آرزوهای بزرگ درونت بروی، خداوند قدرت بی کران دستانش را در … هيچ يك از ملائكه بي رخصت من از جاي خود حركت نمي كنند و بي اذن من به قدر نفسي ! … نام تمام فرشتگان مقربی که در اینجا ذکر میشود، پسوند “اِل” دارد به جز دو تا از آنها.

اگر به خاطر فیض خدا نبود – Joyce Meyer Ministries

خود را برای تأمین نیاز های ما بکار گیرد و به هیچ وجه هزینه ای برای. ما ندارد. این فیض … به جای آن آرام بگیرید و اعتماد خودتان را فقط بر خداوند قرار دهید. تماماً بر او … واسطۀ قدرت و فیض خدا که درون ما در کار هست انجام میشود. به … میرسد انجام میدهیم به جز چیزی که کتاب مقدس به ما گفته انجام دهیم: تا کنون … او هرگز فاسد نگردید.« خدا همین …

آبان ۱۳۸۶ – خــــداونـــد عشق است

هيچ دليلي براي وجود خداوند به جز عشق نيست, همچنين هيچ. راهي براي … عشقي كه هنگام نفوذ به درون ما نرم مي كند, ناب مي كند, تازه مي كند, … به دنبال يگانه چيزي كه تا هنگامي كه نوع بشر به پايان روزگار خود برسد, مي ماند. … جايي كه عشق باشد, انسان هست, و خدا هست. … برعكس اگر اكنون به دنبالش نگرديم و تمرين اش نكنيم.

معبدِ درون – دانش یوگا

او آگاه نیست که این بوی خوب از درون خودِ او ساطع می‌شود. … در درون ماست، پس به دنبال صلح و آرامش درونتان باشید و به دنبال کمتر از آن نروید» «ساتچیداناندا» … که هیچ عاملی در بیرون مسبب شکل‌گیری احساسات درونی ما نیست و هیچ رویدادی، … ما را تحت کنترل می‌گیرند تا جایی که نظاره‌گر بر باد رفتن آرامشمان می‌شویم.

ایمان به خداوند چگونه آشفتگی و نابسامانی روحی و فکری ما را …

ایمان به خداوند چگونه آشفتگی و نابسامانی روحی و فکر ما را برطرف می کند؟ … در کتابش به نام «انسان معاصر به دنبال خود می گردد» می گوید: همه بیمارانی که در … بسی جای شگفتی است که پزشکان و پژوهش گران به این نتیجه رسیده اند که … و آیا هیچ ایمان داری به جز حق خود از راه تهمت یا دروغ حق کسی دیگری را می گرفت؟

اندیشه و عرفان

یا کمکی ست که در حقیقت، خود انسان به خود می کند ولی با واسطه ای به نام خدا و دعا و … تاثیرات روانی و درونی بر جای می گذراند که موجب آن می شوند که خدای درون ما اراده اش در … در مملکتی که ازتقدس و مقدسان چیزی جز رویه و ظاهری تهوع آور نمانده و جملگی در … در پیش فرض دومی ذکر شد بکوشد و البته هیچ گاه نیز خود را در نقطه آرمانی نپندارد و …

امام خمينى و مبانى فكرى حكومت اسلامى

انقلاب اخروي را كه در قلمرو درون آدميان است, از دسترس انقلاب به دور مي ديده است؟ و براي برپايي … يا آنكه حضرت امام اهداف بلندتري را دنبال مي كرد و نگرش او به دين … خدا باشد. 2ـ هيچ انساني حق ندارد انسان هاي ديگر را به تسليم در برابر خود مجبور كند. … معتقدند: ابراهيم به عنوان باني مكتب توحيد, با نمرود, سخني جز پرستش خدا نمي گويد …

امام علی علیه السلام و پایه های امنیّت ملّی

با نگاهی به سخنان امیر مؤمنان علی بن ابی طالب علیه السلام می توان امنیّت ملی را بر چند پایه مستقر یافت. … نمی شود جز قدرت خداوند و از هیچ چیزی نمی ترسد، جز از خداوند سبحان، امام علی علیه السلام … به خدا سوگند هر ملتی که در درون خانه اش مورد هجوم دشمن قرار گیرد حتما ذلیل خواهد شد … و یا اینکه این تهدید امنیّت ملّی را به دنبال خود می آورد.

چهار اثر از فلورانس – وقت سحر

چون در درون خود احساس رهايي كردي چندي نخواهد گذشت كه در برون نيز رهايي متجلي خواهد شد. *** … اينو مي گم بخنديد كه واقعا نبايد به دنبال عوض كردن ديگرون باشيم. … خودتان بوديد كه به جاي سپردن خود به دست خدا وارد كارزار شديد و به جاي اينكه در راه … براي هيچ چيز انديشه نكنيد بلكه با دعا و شكرگزاري خواسته هاي خود را به خدا عرض كنيد.

با خدای اشو آشنا شویم – آوینی

سرانجام اینکه اشو معتقد است خداوند در جایی درختی سبز، در جایی ستاره ای درخشان، در جایی فاخته، در … سرانجام این دیدگاه به این مطلب می رسد که خدای بیرون از درون انسان وجود ندارد. … من به شما می گویم تنها به دنبال عشق باشید. … به اعتقاد اشو هیچ وسیله ای برای اتصال به خدا کارایی و توان ندارد؛ جز خود فرد بدون هیچ گونه کمک و یاری …

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر