SOLN

یادبادآننکه سرکوی توام منزل بود…

یاد باد آن سر کوی توام منزل بود – راسخون

یاد باد آن سر کوی توام منزل بود*** دیده را روشنی از خاک درت حاصل بود راست چون سوسن و گل از اثر صحبت پاک*** بر زبان بود مرا آنچه تو در دل بود دل چو از پیر خرد نقل …

عشق می گفت – یاد باد آن که … – فال حافظ از دیوان حافظ – Fale …

عشق می گفت. یاد باد آنکه سرکوی توام منزل بود دیده راروشنی ازخاک درت حاصل بد. راست چون …

صوت/ غزل ٢٠٧ حافظ؛ یاد باد آن که سر کوی توام منزل بود – …

آخرین خبر/ یاد باد آن که سر کوی توام منزل بود دیده را روشنی از خاک درت حاصل بود راست چون سوسن و گل از اثر صحبت پاک بر زبان بود مرا آن چه تو را …

دیدی آن قَهقَهِه کَبکّ خَرامان حافِظ کِه زِسَرپَنجِه شاهین قَضا غافِل بود

خاک …

یاد باد آنکه سر کوی توام منزل بود – Maestro Mohammad …

این آواز در بهمن ماه ۱۳۵۵ از رادیوی ملی ایران به مناسبت وفات «نورعلی‌خان برومند» پخش شده است. +. ۱, یاد باد آن که سر کوی توام منزل بود, دیده را روشنی …

‫تک آواز – آوازی بی نظیر و کمتر شنیده شده از محمدرضا شجریان…‬

آوازی بی نظیر و کمتر شنیده شده از محمدرضا شجریان در مایه شوشتری یاد باد آن که سر کوی توام منزل بود دیده را روشنی از خاک درت حاصل بود راست چون …

یاد باد انکه سر کوی توام منزل بود – آستان جانان – blogfa

یادباد انکه سر کوی توام منزل بود دیده را روشنی از خاک درت حاصل بود راست چون سوسن و گل ازاثر صحبت پاک بر زبان بود مرا انچه تو را در دل بود دل چو از پیر خرد.

یادباد آنکه سر کوی توام منزل بود (حافظ) – دل نوشته ها ی یک پسر

یادباد آنکه سر کوی توام منزل بود دیده را روشنی از خاک درت حاصل بود راست چون سوسن و گل از اثر صحبت پاک بر زبان بود مرا آنچه تو را در دل بود دل چو از پیر خرد.

یادبادآن روزگاران یاد باد – آپارات

یاد باد آن که سر کوی توام منزل بود … یادگذشته یادبادآن روزگاران شادباد(معین وقمیشی).

سبو – ترنم – blogfa

یادباد آنکه سرکوی توام منزل بود دیده را روشنی از خاک درت حاصل بود راست چون سوسن و گل از اثر صحبت پاک برزبان بود مرا آنچه تورا دردل بود دل چو از پیر خردنقل.

یادباد آنکه سر کوی توام منزل بود دیده را روشنی از خاک درت …

Instagram post added by mehrdadborzooie72 یادباد آنکه سر کوی توام منزل بود دیده را روشنی از خاک درت حاصل بود … #خوشنویسی_مهرداد_برزویی …

یادباد آنکه سر کوی توام منزل بود ! – ماورای سکوت

یادباد آنکه سر کوی توام منزل بود ! … میاد اونقدر گریه کردیم و زار زدیم که خادمه ی سیاه پوش روضه النبی که فقط فحش و کتک واسه اش معنی شده بود ، دلش برامون سوخت !

امروز با حافظ (چهارشنبه 85/03/03)

حماسه آزادسازي خرمشهر بدست رادمرداني انجام شد كه يادشان را گرامي ميداريم. يادباد آنكه سركوي توام منزل بود ديده را روشني از خاك درت حاصل بود راست چون سوسن و.

امروز با حافظ – روح چشمه – blogfa

یادباد آنکه سر کوی توام منزل بود دیده را روشنی از خاک درت حاصل بود راست چون سوسن و گل از اثر صحبت پاک بر زبان بود مرا آنچه تورا در دل بود ./.

نسیم صبح – دو اجرای خصوصی شجریان، درخشانی و عندلیبی

یاد باد آن که سر کوی توام منزل بود دیده را روشنی از خاک درت حاصل بود در دلم بود که بی دوست نباشم هرگز چه توان کرد که که سعی من و دل باطل بود

2008/9/22 – 2008/10/21 – لعل یار

“یادباد آنکه سر کوی توام منزل بود – دیده را روشنی از خاک درت حاصل بود. راستی خاتم فیروزهء بو اسحاقی – خوش درخشید ولی دولت مستعجل بود…”.

نگاهي ديگر به حافظ در سالروز ولادتش – تيترآنلاين

“یادباد آنکه سر کوی توام منزل بود – دیده را روشنی از خاک درت حاصل بود راستی خاتم فیروزهء بو اسحاقی – خوش درخشید ولی دولت مستعجل بود…”

سید مرتضی فاطمی on Instagram: “دولت آن است که بی خون دل …

hasansoltani_tv یادبادآن که سر کوی توام منزل بود…. hyper_store95 ❤️❤️ تا عید 98 چیزی نمونده ❤️❤️… more. October 25, 2018 · Instagram · Log in|Sign up.

Zahra Mousavi Khamne on Twitter: “یادبادآنکه سرکوی توام …

11 …

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر