SOLN

نوستالژی حتی میتونه یک لحظه پیش تر باشه!

نوستالژی های متعلق به من – Telegram

سال ها بعد ، راحت تر توی آغوش تو میتونم پنهون شموُ راحت تر میشه از گذشته ای حرف زد که … من هیچوقت دوست نداشتم ظاهر سیاه سفید داشته باشم ، همین سه روز پیش یه شلوار جین … وقتی نمیدونم حتی یک لحظه ی دیگه چی میشه همه چی رو برعکس میبینم !

سرگذشت عجیب یک دمپایی! – آقای نوستالژی

ما همیشه، حتی در بدترین شرایط، هرگاه چه در کنار هم بودیم و چه از راه دور ارتباط میگرفتیم … نوشتم؛ احساس میکنم حتی اگر قرار باشه صبح فردا اعدام بشیم قطعا اونشب رو دو … های خنده دار در مورد موقعیت های طنزی که ممکنه هنگام لحظه اعدام پیش بیاد خواهیم شد! … افسردگی و کج خلقی، اوضاع رو برای ما و اطرافیان مون سخت تر از پیش خواهد کرد.

در اعتراض به حکم سید ضیا نبوی – برف ، سرما ، نوستالژی می …

برف ، سرما ، نوستالژی می تونم لحظه ای رو تجسم کنم که درون یک دشت پوشیده از … احساس میکنم جهان روبروم همین چند لحظه پیش خلق شده ، آخه هیچ رد و نشانی از گذر … مهم تر از اون اینکه چه تعداد از اون ها چنان تحت تاثیر این تجربه قرار گرفتن که فکر … مهم وحیاتیه میتونه برای دیگران کاملا بی ارزش و بی اهمیت قلمداد بشه.

“زنانگی های یک زن”

“پشت این پنجره یک نامعلوم نگران من و توست” … هیچوقت به جنگ نرو، حتّی اگر برنده شوی، نبرد در درون تو هیچگاه پایان نمی گیرد/”جک گانتوس”. * اسکار بهترین … آمدم یک دم مهمان دل خود باشم/ ناگهان سوگ شد این سورِ شب عید چرا؟ … با توام میوه ی ممنوعه ای عشقِ محال/ پیش تو ای کاش بودم لحظه ی تحویل سال/” جواد الماسی”.

نیمه شب نوشت

یاداوری خاطرات یک دهه شصتی از گذشته ش جدا از نوستالژیک بودن و غمی که بعدش ته دلش ته نشین میشه یه حس قشنگی داره که حتی بعضی وقتها برای خودآزاری هم شده آدم میره … بیست سال پیش برام لذتبخش تر بوده تا اینکه الان بخوام برم همونجا . … یعنی وضعیتی که مجبور باشم حداقل پنجاه تا آدم آشنا رو با هم ببینم.

من عاشق زنم نیستم، تو رو خدا به درددل منو یکی بشنوه صفحه 5 …

اما اینکه شما از این موضوع به عنوان یک مشکل بزرگ یاد می کنید غیر … که داره راحت واصه خودش زندگی میکنه و حتی یک لحظه به شما فکر نمیکنه … احتمالا شماهم الان اززندگیتون ناراضی نیستیدامافکرمیکنم وقتی اختلافی بین شماوهمسرتون پیش … زن و مرد نداره همه اون عشق اول زندگیشون رو (اگه واقعن عشق بوده باشه ) یه …

نوستالژی های دوره استادی و استاد بهرام پور-بیشتر از یک نفر

نوستالژی های دوره استادی و استاد بهرام پور … مخ هک شد چون سعی کردم تا الان در تمام برنامه ها حواسم به ذینفع ها باشه حتی اگه خودم ضرر کردم) … یبار یه موضوعی پیش اومد و ایشون گفتند: هیچوقت کسی رو مسخره نکن شاید اون از شما مسخره تر باشه … یاد گرفتیم مهارت تصمیم گیری چقدر میتونه کمک کنه به ما و ذینفع های ما.

اینجانب ، صحرا ! | مرداد ۱۳۹۷

وقتی میخواستم کارت بکشم یه لحظه از ذهنم گذشت این بنده خدا حتی نمیتونه حرف بزنه که … میتونه تمرین خوبی باشه . … بعدا گرونترش میکنم ، البته اگه بعدنی وجود داشته باشه و شرایط جوری نباشه که … به هوای تیله میان اما دلشون پیش یه اسباب بازیه دیگه گیر میکنه اونم میخرن . … خخخخخخخ پراید گل کاری کردن هم یک نوستالژی بود !

چرا بعضی از ما فکر می کنیم همه چیز در قدیم بهتر بود؟ – …

خیلی وقت ها برایمان پیش آمده که در محیط های عمومی مثل تاکسی، بازار، دانشگاه، محل کار و . … برای بسیاری از ما حتی تلخی های دوران کودکی و نوجوانی هم به عنوان … واژه نوستالژی در ابتدا برای یک نوع بیماری توسط یک پزشک سوئیسی ساخته شد. … مثلاً لحظه های پر استرس قبل از امتحانات نهایی مدارس، برای افرادی که …

10 راه برای درمان افسردگی که می‌تواند جایگزین … – یک پزشک

نوستالژی …

محمدرضا شاه پهلوی؛ هفت رازی که درباره «بزرگ ارتشتاران … – …

تصور شاه از خودش شبیه یک انقلابی «چپول» بود کلمه «انقلاب» پیش از انقلاب سال … مواجهه من با امام آخر زمان چند لحظه بیشتر به طول نینجامید که از نظر ناپدید شد و مرا در بهت … شاه پیشتر و در موارد مختلفی به وجود دموکراسی و نظام چندحزبی در ایران اشاره … حتی در کتاب «ماموریت برای وطنم»، شاه تاکید می‌کند که «برنامه تحولات و تکامل …

بخشی از آمار تیوال – تیوال تئاتر

متاسفانه امشب هم با اینکه یک هفته بعد از حضور شما و کامنت شما هست ظاهرا، صدای شاتر عکاس عزیز و نور مانیتور دوربینشون به ما لحظه ای فرصت تمرکز نداد … به نظرم اگه خلاصه داستان واضح تر باشه میتونه کمک کنه. … رو میپرسیدن که هم خیلی فکر کردن میخواست و هم رجوع به گذشته که شاید همسو با زمان قدیمی و نوستالژی داستان باشه.

13 نشانه بازگشت معشوق و کسی که بعد از رفتن هنوز دوستت …

گفتگوهای نوستالژیک دلتنگانه نشان از بازگشت معشوق تو دارد! … به طور مکرر یا حتی اتفاقی او را می بینید و متوجه می شوید صحبتتان یک … خواه یک دختر پاک از سرزمین من باشی یا یک پسر ساده دل … هر رابطه ی پیش از ازدواج واقعیت دارد و تخریب های روحی نیز قوی تر است. … بنظرتون دلیل کارش چی میتونه باشه؟

عشق – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

… توقعّی داشته باشم از روی محبت به تو عشق می‌ورزم و در اندیشه پاداشی نیستم. … جنسی در هر دو جنس ترشح می‌شود و اعتقاد بر این است که باعث محکم تر شدن رابطه …

50 بازی برتر نسل هفتم – بازی سنتر

وگرنه تجربه یک فیلم عالی که قابل کنترل و انتخاب باشه چیزی نیست که ما بخوایم. … نباشه و حتی وجود اسلحه هم نتونه بازی رو به یک FPS معمولی تبدیل کنه. … اما خوب کسی سرنوشت سَم رو تلخ تر از Double Agent پیش بینی نمی‌کرد! … گیم پلی بازی بسیار انعطاف پذیر طراحی شده بود و در هر لحظه چندین و چند مسیر …

تجربه های شخصی – اقامت و مهاجرت استرالیا ۲۰۲۰

همیشه آرزو داشتند من لقب مهندس داشته باشم و من هم فکر میکردم وقتی به این مرحله … پروسه مهاجرت به استرالیا برای من به مراتب ساده تر و بی دغدغه تر از کشور کانادا خواهد بود. … داشتم و خیلی از پیش زمینه های دیگه رو با توجه به درس خوندن برای آیلتس داشتم. … در کل حتی با یک شغل ساده در استرالیا بالاتر از شغل تخصصیم در ایران بود.

متن پیام پر معنی ? | متن پیام

دریک روستا عالم بزرگی زندگی میکرد یک روز جوانی پیش او رفت و گفت هیچکس من … خودت باش و تو رو دست خودت میسپارن که لحظه هایی که نیستن تودمواظب باشی! … این روزا هر کی غمگین تر باشه با کلاس تره، من میخوام بی کلاس باشم چون دیگه خسته شدم… … کوچکش چیزی تو سرش رفته و بابام میگه که فقط معجزه می‌تونه او را نجات دهد.

یک صندلی به جای تمام نبودنت

یک صندلی به جای تمام نبودنت شعرها و دست نوشته های آذین آزادی. … یه سوال!! فکر میکنید یه آدم چقدر میتونه عقده ای و بدبخت باشه؟؟ اگه نمیدونین من بهتون میگم. یه نفر آدم که البته آدم هم نمیشه … هرچی بود پیش تر از اینها گفته بود….. . یاد و خاطره … “یک نــــــــــوســــتـــــالـــــژی ذهنی” … حتی یک لحظه هم به پشت سرت نگاه نمیکنی…. دلم قنج …

#ealalatinkitchen Instagram posts (photos and videos) – …

پنجره رو کمی کشیدم پایین تا هوا رو بو کنم و در یک لحظه همه چیز خوب شد. … یعنی به زبون بیزبونی گفت که خیلی خوشمزه تر. … میشه با مرغ، گوشت گردن گوساله، استیک، میگو، زبان و حتی وجترین سفارشش بدین. … خلاصه فکر کردیم برای پنجشنبه و جمعه هر کی اومد پهلوی ما میتونه یک بشقاب کوچولو به عنوان پیش غذا مهمان ما باشه.

آذر ۱۳۹۱ – همه ی دوستان من

شب يلدا واسه همه نوستال‍ژي داره نه؟ … سال پيش نزديكاي شب يلدا كه شده بود اصفهان ديدني بود. … بطور دقیق تر مدعی شده اند که در دسامبر 2012زمین نابود خواهد شد و یا بعد از سه روز تاریکی وارد … به نظرم این یک جمله میتونه کسی که واقعا اعتقاد داشته باشه رو آروم کنه. … بنابراین حتی اگه آخر این هفته، آخرین آخر هفته باشه معنیش اینه که .

یک کلام حتی بی فکر – عطر تلخ

من به یک بی نظمی هدفمند فکر میکنم نه یک نظم بی … از اونکه حق باشه حمایت میشن و حتی یک تماس تلفنی میتونه باعث جلب همسر بشه در … اما یک نکته مهم وجود داره که شاید اون یچه قرار بود باهاش همدردی شه و آروم تر باشه … همین چند لحظه پیش اون رو در خروجی گاردین دیدم و این خیلی خوبی در درون خودش داره …

اسفند ۱۳۸۷ – دختری با یک دنیای رنگارنگ

و شروع یه سال که میتونه پر از خوشی باشه برامون اگر تلاش کنیم و البته اگر خدا بخواد. … نوستالژی یعنی واسه اینکه حتی یه لحظه رم از دست ندی و همش با دوستات باشی … حال کندن قبر واسه خودشون باشن ولی تو میری جلو و صداتو از اون بلند تر می کنی و … مثلآ….دوباره می خوام برم مسافرت. چه کنیم دیگه…پیش میاد. مراقب خودتون باشین.

روز کــــــ ـال

خیلی وقته که با خودم قرار گذاشتم فرمولامو ساده تر کنم.. از الان تا اخر دنیا هم حوصله ی هیچ برک آپی، حتی واسه دو ساعتم ندارم (یعنی حتی اگه بخوام، حوصله ش رو ندارم ) . … ن: در طریقت هرچه پیش سالک آید خیر اوست/ در صراط مستقیم ای دل. … هیچ جا نمی رفتم اما یه لحظه خودمو گذاشتم جای اون و حس کردم هر دختری می تونه تو این شرایط باشه.

مسافر شب – blogfa

مسافر شب عبور باید کرد و هم نورد افق های دور باید شد و گاه در رگ یک حرف خیمه باید زد. … میخوام بگم که قدردانی حتی میتونه همینقدر هم روزمره باشه. … همسر تر از بسیاری از همسرهای دیگر. … نیست که بشر در اون اسیر نوستالژی نباشه و نخاد به گذشته های خوش برگرده. … چند وقت پيش داشتم مسابقه ي “the moment of truth” رو تماشا ميكردم.

کافه نوستالژی

گذر عمر یک خصوصیتی که داره ، زیاد شدن تجربه های آدمه . حالا این تجربه از هر نوعی می تونه باشه . می تونه حتی تجربه ی یک گناه جدید باشه …یک گناهی که آدم قبلا همیشه …

شبکه های اجتماعی _ خوب، بد، زشت – ویرگول

اینروزا همه ی ماها کم و بیش با شبکه های اجتماعی در ارتباط هستیم و حتی با اون ها درآمد … اونا آشنا هستیم ولی یک سری سوال همیشه پیش میاد اونم اینه که آیا شبکه های اجتماعی همیشه … یکی از نوستالژیک ترین لحظه ها، وقتی بود که اون اموجی لبخند معروف یاهو مسنجر … پس بهتره مواظب رفتارمون باشیم چون رفتار ما میتونه ذهنیت بدی ایجاد کنه.

اشعار قاسم طوري – دانوشته ها – blogfa

1 بمن اجازه بده یک ترانه بردارم دو روز زندگیم را به عشق بسپارم بگیر دست مرا کوچه برف می آید … بوسه های تو بهشتی تر از انگور و شراب … نوستالژی جوانی یک عاشقی، پری … روزهایی عجیب در پیش است، لحظه هایی تنیده در نفرین … گاهی حتی تصورش سخت است که نباشی تو لحظه ای پیشم … به هر کس که میتونه عاشقت باشه به آسونی

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر